Naše služby

optimalizacia

Optimalizácia pre porovnávače

Heureka je najväčší porovnávač, ktorý vám dokáže priniesť aj viac ako 50% z celkových výnosov. Jediný certifikovaný Heureka špecialista na Slovensku vám pomôže zvýšiť výnosy cez porovnávač Heureke i cez ďalšie porovnávače.

case_05

SEO – optimalizácia stránok

Chcete zvýšiť návštevy a výnosy z organického vyhľadávania? Pomôžeme vám dosahovať čo najlepšie výsledky. Analýza kľúčových slov nám pomôže zamerať sa na tie správne, ktoré vám pomôžu rásť.   

case_03

Analýza kľúčových slov

Viete, čo vyhľadávajú vaši potenciálni zákazníci? Vďaka analýze kľúčových slov zistíte, na aké kľúčové slová optimalizovať vašu stránku či kampane. Priblížite sa tak k svojim zákazníkom a zvýšite výkon svojho podnikania.

[/vc_row]
m_16

Marketingová stratégia

Chcete na svojom webovom sídle zarábať? Online marketingu sa venujeme už dlhé roky a radi vám pomôžeme. Venujeme sa celej škále činností online marketingu, od PPC kampaní, cez SEO, odosielanie newsletrov, optimalizácii porovnávačov cien až po kompletnú analýzu webu.

zacielenie

PPC reklama

Nastavíme efektívnu reklamu. Venujeme sa spravovaniu kampaní s reklamnej sieti AdWords, Facebook, no taktiež využívame rôzne RTB siete. Kampane optimalizujeme tak, aby boli efektívne. Cieľom je priniesť čo najviac konverzií za čo najnižšie náklady.

case_11

Analýza sídla a kampaní

Viete, kto sú vaši zákazníci? Viete, čo vyhľadávajú a ako sa správajú? S našou pomocou to zistíte. Podrobne zostavíme analýzu sídla, ktorá je nevyhnutná k tomu, aby bol marketing efektívny. Zároveň sa vieme pozrieť na vaše existujúce kampane a odhaliť ich nedostatky.  

T_8

Mail

Postaráme sa o vaše mailingové kampane od návrhu newslettra až po jeho odoslanie. Starať sa o svojich zákazníkov je dôležité. Je jednoduchšie presvedčiť spokojného zákazníka, ako získať nového.

case_02

Mediálne plánovanie

Potrebujete, aby o vás ľudia vedeli? Vďaka mediálnemu plánu sa dostanete na najnavštevovanejšie weby, vďaka čomu o Vás budú vaši potenciálni zákazníci vedieť. Posilnite svoj brand a získajte nových zákazníkov.

T_50

Sociálne siete

Hľadáte niekoho na spravovanie sociálnych sietí? Či už je to Facebook, Instagram, Youtube, Twitter či Linkedin, zabezpečíme to za vás. Nastavíme vám kampane na sociálnych sieťach a postaráme sa o ich správu.